הדפסה בפורמט רחב | הדפסה על חומרים קשיחים

מדפיסים חוויות

הפורמט הרחב מאפשר הדפסת מוצרי דפוס גדולים במיוחד על מגוון חומרים קשיחים שונים, המותאמים לשימוש במקומות פתוחים או סגורים. באמצעות מדפסות פורמט רחב ניתן להפיק מגוון עצום של אלמנטים בעלי נראות גבוהה – קאפות, PVC, שמשוניות, פוסטרים וקירות רקע. הדפסות לאירועים ותערוכות.

מי קבע שהדפסה בפורמט רחב מתאימה אך ורק לחברות פרסום ולחברות עיצוב? השורות הבאות אומרות אחרת

ישנם יתרונות רבים להדפסה בפורמט רחב. עם זאת, בשל תפישות שגויות לגבי הגודל והעלויות, עסקים רבים מתעלמים מהאפשרות להדפסה כזו ובוחרים באפשרויות אחרות. השורות הבאות מזכירות לכולנו כמה עובדות שעשויות לשנות את התפישה לפיה, הדפסה בפורמט רחב מיועדת אך ורק לחברות פרסום ולחברות עיצוב. השורה התחתונה היא: שהדפסה בפורמט רחב מתאימה לכל בית עסק כמעט.

למרות ההסתמכות על טכנולוגיה ועל מסמכים דיגיטליים, הדפסה היא עדיין הכרח וכנראה תמיד תהיה. בהמשך לכך, להדפסה בפורמט רחב יש חשיבות רבה. במהלך השנים, היא משמשת יותר ויותר גורמים במיינסטרים, בשל הגמישות והיעילות שהיא מציאה. היכולת להדפיס פרויקטים בקנה מידה גדול חוסכת זמן וכסף משמעותיים. על ידי השקעה במדפסת בפורמט רחב, בתי עסק שונים יכולים להדפיס תמונות באיכות גבוהה ובמהירות ללא צורך בפניה לספקים חיצוניים. מצב כזה מאפשר גם שליטה וגמישות רבה יותר.

הדפסות בפורמט רחב ידועות גם ביכולת לייצר תמונות באיכות גבוהה וטקסט חד. המאפיינים האלה הופכים את הפורמט להכרחי עבור יצירת שלטים, כרזות ובאנרים עם תוכן גרפי רב פרטים או תמונות. משום שמדפסות בפורמט רחב מתהדרות בטכנולוגיה אינטואיטיבית, אפשר להדפיס בצבע או בשחור-לבן, בהתאם לעבודה.

בשנים האחרונות, הצורך בחיסכון בזמן ובכסף הפך לאחת הדאגות העיקריות בקרב עסקים מכל הגדלים והענפים. אך כאשר מדובר בהדפסה בפורמט רחב, ההשפעות באשר לכך מרחיקות לכת. המדפסות מציעות מספר פונקציות ואפשרויות שמספקות מענה על הצרכים העסקיים המסוימים סביבן כרוך בית העסק. כך הפך הפורמט הרחב לפתרון עבור כל פרויקט או צורך, כשהוא מאפשר להדפיס כל דבר; החל בבאנר, דרך פוסטר וכלה בגרפיקה ל דוכן תערוכות.

חיתוך אותיות

חיתוך אותיות

חיתוך צורני

חיתוך צורני

הדפסה על לוקובונד

הדפסה על לוקובונד

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

הדפסה על קרטון

הדפסה על קרטון

הדפסה על PVC

הדפסה על PVC

הדפסה על קאפה

הדפסה על קאפה

הדפסה על מדבקות

הדפסה על מדבקות

הדפסה על שמשונית

הדפסה על שמשונית

הדפסה על שטיחים

הדפסה על שטיחים

יצירת קשר עם דיגיטל גרפיטי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיגיטל גרפיטי

מתמחה במתן פתרונות דפוס שונים ומגוונים באמצעות שימוש במדפסות מהמתקדמות בעולם. כאחת החברות המובילות בענף, בעלת ניסיון רב שנים בתחום, צברנו ידע וניסיון רבים המשמשים אותנו בבניית תהליך שירות מוקפד ומקצועי העונה על כל צורכי הלקוח – מחשיבה משותפת על הרעיונות, דרך מתן הפתרונות המקצועיים והראויים ביותר.

עקבו אחרינו

Ⓒ 2021 - All Rights Are Reserved